استاندار چهارمحال و بختیاری: میز خدمت دستگاه های اجرایی فعال شودبه گزارش ایرنا، اقبال عباسی تاکید کرد: با راه اندازی میز خدمت در دستگاه های اجرایی خدمات به صورت حضوری و الکترونیکی به ارباب رجوع ارائه می شود، به همین منظور خدمات قابل ارائه باید شناسایی و روش های ارائه آن به صورت حضوری و الکترونیکی تعریف شود.
وی تصریح کرد: آموزش لازم به منظور ارائه مطلوب خدمات مورد نیاز مردم از طریق میز خدمت در دستگاه های اجرایی برای مسئولان و متولیان امر در دستور کار قرار گیرد.
وی یادآور شد: فرهنگسازی برای مردم به منظور ترویج دریافت خدمات مورد نیاز از طریق میز خدمت در دستگاه های اجرایی باید مورد توجه باشد.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: کاهش هزینه ها، صرفه جویی در وقت، تسریع در خدمات رسانی و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمت به مردم از مهمترین مزیت های فعالیت میز خدمت است.
وی گفت: به منظور تمامی اهداف پیش بینی شده راه اندازی میز خدمت در دستگاه های اجرایی بایستی بازدیدها و بازرسی های دوره ای برگزار شود.
عباسی تاکید کرد: اجرایی شدن تمامی مصوبات نیازمند توجه جدی به مبنای قانونی آن است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری نیز گفت: ۱۲۹ دستگاه اجرایی در استان به شبکه فیبر نوری متصل شده که از این تعداد ۸۱ دستگاه اجرایی در شهرکرد است.
مرتضی بلالی دهکردی تصریح کرد: هم اینک ۷۰۴ خدمت در دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری برای ارائه در درگاه خدمات الکترونیکی شناسایی و شناسنامه دار شده و می توان آن را از این طریق به متقاضیان ارائه کرد.
با راه اندازی میز خدمت در دستگاه های اجرایی، زمینه کاهش هزینه ها، صرفه جویی در وقت، تسریع در خدمات رسانی و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمت به مردم فراهم خواهد شد.
خبرنگار: وحید رئیسی دهکردی**انتشاردهنده:جهانبخش صفری
۷۳۶۲/۶۰۲۱انتهای پیام /*