به گزارش ایسنا، برج میلاد تهران پس از ۴ ماه تعطیلی داوطلبانه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، از ابتدای تابستان درهای خود را به روی گردشگران و بازدیدکنندگان باز نمود تا علاقه مندان بتوانند از بخش های مختلف فرهنگی و گردشگری آن بازدید کنند.
در طول هفته اول تیر ماه، برج میلاد شاهد اشتیاق و علاقه مخاطبان برای بازدید بود و شهروندان و گردشگران، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک در شرایط ایمن به تماشای پایتخت از فراز برج میلاد پرداختند، پایتختی که مشاهده زیبایی‌های آن در فصل بهار از فراز برج میلاد امکان نداشت.
به گفته راهنمایان گردشگری برج میلاد، بسیاری از بازدیدکنندگان برج میلاد در این یک هفته به نوعی احساس دلتنگی خود را نسبت به یادمان ملی ایرانیان ابراز داشته‌اند و معتقدند که اماکن گردشگری همچون برج میلاد نباید درهای خود را به روی گردشگران ببندد.
بازدید گردشگران از برج میلاد در این روزها اگرچه مشروط است، اما بازدیدکنندگان تمامی شروط اعلام شده در بدو ورود را با جان و دل پذیرا هستند تا بتوانند فضایی متفاوت از تفریح و سرگرمی را در این روزهای کرونایی در یادمان ملی ایرانیان تجربه کنند.
در محوطه و آبراه و رستوران ها و بخش های تجاری و تفریحی برج میلاد پس از چهار ماه، صدای فریاد و خنده‌های کودکانه به گوش می‌رسد، شادی کودکان همراه والدینی که لذت و خوشی را در چشمان فرزندانشان جستجو می کنند حال و هوای دیگری را به این مجموعه بخشیده است.
برج ایفل نیز پس از تعطیلات کرونایی، از پنج شنبه گذشته به روی گردشگران داخلی و خارجی باز شد.
بنا بر گزارش روابط عمومی برج میلاد، بازدید از برج میلاد برای شهروندان و علاقه مندان از ساعت ۱۰ الی ۲۳ همراه با امکان تهیه بلیت به صورت آنلاین از سایت برج میلاد به نشانی www.miladtower.tehran.ir  فراهم است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید