به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، مازیار بالائی لنگرودی به عنوان سرپرست معاونت رفاه و مشارکت‌های اجتماعی و سعید شرف‌دوست به عنوان سرپرست حمایت‌های اجتماعی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران منصوب شدند.


مازیار بالائی دانش آموخته رشته برنامه ریزی رفاه اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی و سعید شرف دوست دانش آموخته رشته جامعه شناسی می باشد.


در کارنامه اجرایی بالائی، سوابق متعدد مدیریتی و کارشناسی در شهرداری تهران (رئیس اداره ارتقاء مشارکت های اجتماعی، سرپرست معاونت رفاه و مشارکت های اجتماعی، مدیر حوزه ریاست موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی  ) دیده می شود .

در کارنامه اجرایی شرف دوست، سوابق متعدد مدیریتی در شهرداری تهران ( مدیر فرهنگی مناطق 12 و 19 ، معاون اجرایی موسسه خانه شهریاران جوان، مدیر موسسه خانه شهریاران جوان منطقه 14 و معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 10 ) دیده می شود .


لازم به ذکر است، پیش از این، داوود نوری سرپرستی معاونت رفاه و مشارکت های اجتماعی  و علی صادقی نیز به مدت 3 سال مسولیت معاونت حمایت های اجتماعی سازمان را به عهده داشت.


گفتنی است همزمان با این جابجایی مدیریتی، جوادی یگانه، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران علی صادقی را به عنوان عضو هیئت مدیره سازمان به شهردار تهران پیشنهاد داده است.


انتهای پیام

پاسخی بگذارید