برخورد پژو با ۲ دستگاه خودروی سواری چهار مصدوم برجا گذاشتسرهنگ محمدعلی عظیمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه رانندگی منجر به جرح و خسارت، حوالی ساعت ۱۲:۳۰ ظهر امروز /۱۱ فروردین جاری/ در آزادراه زنجان – قزوین اتفاق افتاد.
وی اظهار کرد: راننده خودروی سواری پژو ۴۰۵ به دلیل توجه نکردن به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی، با حفاظ وسط جاده برخورد و پس از ورود به لاین شمالی با این ۲ وسیله نقلیه عبوری برخورد می کند.
عظیمی افزود: راننده و سه سرنشین خودروی سواری پژو ۴۰۵ در این حادثه رانندگی مصدوم شدند که به منظور مداوا و درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان انتقال یافتند.
به گزارش ایرنا، براثر وقوع ۱۷۵ فقره تصادف رانندگی در جاده های این استان از آغاز طرح نوروزی پلیس (۲۴ اسفند ۹۶ تا پایان روز دهم فروردین ۹۷) ۱۱ نفر کشته و ۷۴ نفر نیز مصدوم شدند.
طرح عملیاتی ترافیکی و خدمات سفرهای نوروزی از ۲۴ اسفند ۹۶ تا ۱۵ فروردین ۹۷ همزمان با سراسر کشور در سطح استان زنجان با شرکت دستگاه های مختلف خدمات رسان، با شعار ‘آرامش بهاری با نظم و امنیت’ آغاز شده است.
استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزادراه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.
۶۰۸۴/۸۰۶۸انتهای پیام /*