بهره برداری طرح آسفالت معابر و کوچه های دیربه گزارش ایرنا، در این آیین فرماندار دیر گفت: در سال جاری ۳۷ میلیارد ریال اعتبار به عمران شهر دیر اختصاص یافته است.
حمزه اعتماد افزود: در دهه مبارک فجر امسال ۳۳طرح با اعتبار ۲۵۶ میلیارد ریال در زمینه عمران شهری و روستایی در این شهرستان افتتاح و اجرایی شد.
اعتماد ادامه داد: در دولت تدبیر و امید خدمات و اقدام هایی در این شهرستان در بخش زیرساخت های بندری، ورزش، فضای آموزشی، آب و برق و گاز، جاده و عمران شهری و روستایی انجام شده است.
وی اظهارداشت: در سال ۱۳۹۲ بالای ۸۰ درصد کوچه های شهر دیر خاکی بود که با حمایت دولت تدبیر و امید در زمان حاضر بالای ۸۰ درصد کوچه ها و معابر این زیرسازی و آسفالت شده است.
شهردار دیر گفت: در دهه فجر امسال زیرسازی و آسفالت ۶ خیابان و ۳۰ کوچه با مساحت ۶۹ هزار مترمربع مورد بهره برداری گرفته است.
علی ابراهیمی افزود: برنامه زیرسازی و آسفالت سایر محلات دیگر شهر با همکاری مردم، شورای شهر و شهرداری در دستور کار است.
وی گفت: یکی از نیازهای اساسی شهر دیر میدان میوه و تره بار است که با برنامه ریزی و هماهنگی اکنون یکی از بزرگترین میدان های تره بار در استان بوشهر در شهر دیر با ۳۵ غرفه در دست ساخت است که با تکمیل و راه اندازی این طرح تحول اساسی در زیبایی شهر ایجاد می شود.
شهردار دیر با اشاره به شرایط بد مالی شهرداری بندر دیر گفت: زیباسازی و رفع مشکلات معابر شهری دیر از اهداف مهم شورای شهر و شهرداری است که در این زمینه تلاش خواهیم کرد.
شهر دیر با ۲۵ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب استان بوشهر واقع است.
۷۲۰۷/۶۰۴۳**
خبرنگار: عباس بحرانی** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*