به گزارش روزسه شنبه ایرنا،محسن ولیئی با اشاره به همیاری و همکاری مردم نیکوکار و حامیان طرح اکرام و مراکز نیکوکاری در روز عید قربان اظهارداشت: امسال بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان گوشت قربانی، نذورات و کمک‌های مردم سراسر استان در عید قربان جمع آوری شد.
وی افزود: امسال همچون سال‌های گذشته به‌ منظور احیای سنت‌های حسنه انفاق، کمیته امداد استان تهران دریافت نذورات قربانی مردم متدین و نیکوکار استان را در همه دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، مساجد و محل برگزاری مراسم عید قربان انجام داد.
ولیئی با اشاره به رشد 78 درصدی نذورات مردم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزود: با توجه به کمک‌های جمع‌آوری‌شده، نذورات قربانی نیکوکاران برای بهره‌مندی نیازمندان در بسته های یک تا 2 کیلو گرمی بین خانوارهایی که فرزندان دچار سو تغذیه دارند، ایتام، زنان سرپرست خانوار، سالمندان و خانوارهایی که سرپرست بیمار دارند توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران یادآور شد: سال گذشته بیش از 727 میلیون تومان مشارکت‌های مردمی به ‌صورت نقدی و غیر نقدی در بخش نذورات قربانی توسط نیکوکاران پرداخت شد.
وی با اشاره به روش های دریافت غیرحضوری نذورات قربانی نیکوکاران اعلام کرد: نیکوکاران مبلغ نقدی نذورات قربانی خود را طریق شماره گیری کد #021*8877* ، پرداخت از طریق اپلیکیشن سکه و یا شماره گیری سامانه تلفنی 7355 به راحتی پرداخت کنند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: امین کمالی فر انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/ 7247 / 1539انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید