بیش از ۸۳میلیارد ریال کالای قاچاق در آبهای بوشهرکشف شدبه گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار ولی‌ الله رضایی ‌نژاد روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: مواد سوختی، سیگار، موبایل، تبلت، لپ‌ تاپ، لاستیک، مواد خوراکی، پارچه، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، دارو و هزاران قلم کالای قاچاق از جمله کالاهای کشف شده است.
وی اضافه کرد: در این ارتباط ۲۴ نفر متهم دستگیر، ۱۷ شناور، چهار دستگاه خودرو توقیف و یک باند قاچاق متلاشی که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان، تحویل مراجع قانونی شدند.
رضایی نژاد اضافه کرد: تلاش ‌های شبانه روزی در برقراری هر چه بیشتر نظم و مبارزه با هرگونه ناامنی و برخورد با قاچاقچیان در دستور کار دریابانان است.
وی ادامه داد: با توجه به لزوم ایجاد نظم و امنیت و جلوگیری از ورود کالای قاچاق درحوزه استحفاظی، ارتقای امنیت اجتماعی، دریابانان استان بوشهر در حوزه استحفاظی با برخورد قاطع، نظم و امنیت را در دریا به ارمغان آوردند.
فرمانده دریابانی استان بوشهر اظهار کرد: قاچاقچیان و مخلان اقتصاد بدانند دریابانان استان با اشرافیت اطلاعاتی و رصد لحظه به لحظه نوار مرزی با هرگونه اقدامات سود جویانه و غیرمجاز به صورت قاطع و قانونی برخورد و در پاسداری از مرزهای جنوب کشور از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.
۶۰۴۷/۶۰۴۳**
خبرنگار: موناعیدان*انتشاردهنده: خدانظرخواجهانتهای پیام /*