به گزارش ایسنا، روز گذشته عوامل گشت کلانتری تهرانپارس در حال ورود به کلانتری بودند که مشاهده کردند نحوه پارک یکدستگاه سواری پژو پارس مانع از ورود خودروها به داخل کلانتری شده و در همین راستا نیز اقدام به استعلام شماره پلاک خودرو کردند که در جریان آن مشخص شد این خودرو دارای دستور توقیف است و طبق آخرین گزارش‌ها باید داخل پارکینگ باشد. 

در حالی که ماموران به دنبال یافتن مالک خودرو بودند، حدود چند دقیقه بعد، مردی از ساختمان کلانتری به بیرون آمده و سوار بر خودرو شد که در همین حین ماموران اقدام به تحقیق و پرس‌وجو از راننده کرده و برای بررسی بیشتر او را به کلانتری انتقال دادند. اما این فرد در کلانتری پاسخ درستی به اظهارات نداد که درپی این اظهارات ضدونقیض از داخل خودروی سواری نیز بازرسی و از آن تعدادی مدرک و سند جعلی، دستگاه پرینتر و… کشف و ضبط شد.

با کشف این شواهد متهم اعتراف کرد که خودرو متعلق به دوستش است که حدود یک هفته پیش به جرم کلاهبرداری بازداشت شده و این فرد نیز امروز برای انجام کارهای دوستش که امروز برای انجام تحقیقات تکمیلی به کلانتری بازگردانده شده، به کلانتری آمده بود. متهم همچنین اعتراف کرد که با جعل اسناد و مدارک اقدام به ترخیص این خودرو از پارکینگ پلیس راهور کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری پایتخت با تأیید این خبر اعلام کرد که متهم دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد تا با دستور قضایی نسبت به کشف دیگر جرائم این فرد نیز اقدام شود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید