حادثه رانندگی در جاده سروآباد ۲ کشته برجا گذاشتسرگرد داود ابوالفتحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۷ عصر امروز در نزدیکی روستای احمدآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان سروآباد به وقوع پیوست و مصدومان بلافاصله به بیمارستان های سروآباد و مریوان منتقل شدند.
وی علت اصلی این حادثه را تجاوز به چپ کامیون کشنده اعلام کرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد نیز گفت: بعد از تماس تلفنی شاهدان این حادثه با فوریت های پزشکی سروآباد، آمبولانس این مرکز بلافاصله به محل حادثه اعزام شد.
ایوب غلامی افزود: در اثر این تصادف رانندگی سه عضو یک خانواده از اهالی روستای دادانه کمانگر سنندج که سرنشینان خودروی پراید بودند، کشته یا مصدوم شدند.
وی اضافه کرد: در این حادثه مرد ۵۱ ساله پدر خانواده با شکستگی هر ۲ پا به بیمارستان سروآباد منتقل شد و همسر و دختر چهار ساله وی جان باختند.
به گزارش ایرنا، جاده سروآباد مریوان به طول ۳۵ کیلومتر یکی از جاده های پرپیج و خطرناک است که هرساله چندین تصادف در این مسیر به وقوع می پیوندد.
شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان با بیش از ۵۲ هزار نفر جمعیت در فاصله ۹۰ کیلومتری از غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.
۷۳۵۴/ ۳۰۲۰انتهای پیام /*