حمایت از کالای ایرانی مقابله غیرمستقیم با آسیب های اجتماعی استبه گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت الاسلام والمسلمین نورالله قدرتی در مراسم آغاز سال کاری جدید در این دستگاه، افزود: امیدواریم با تلاش و همت مردم و مسئولان، اهداف شعار امسال که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به عنوان حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است، تحقق یابد.
وی ادامه داد: دستگاه قضایی استان در جهت محقق شدن شعار سال تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت و در این مسیر نیز آمادگی کامل را دارد.
رییس کل دادگستری استان قزوین در ادامه خاطر نشان کرد: همه باید تحقق شعار سال را برای خود یک تکلیف شرعی بدانند چون حمایت از تولید ملی و کالای داخلی موجب رونق اقتصاد داخلی و کاهش بسیاری از معضلات اجتماعی از جمله بیکاری خواهد شد.
این مقام قضایی با بیان اولویت های هشت گانه دادگستری استان در سال ۹۷،اظهار کرد: دستگاه قضایی استان در سال جدید برای تحقق اولویت های هشت گانه دادگستری از قبیل کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی،میزان پرونده های ورودی ، زمان دادرسی، میزان نقض آرا، تعداد منازعات و اختلافات، نارضایتی های عمومی و جمعیت کیفری با جدیت اقدام خواهد کرد.
۶۱۰۱*۳۰۱۳انتهای پیام /*