دعوت شخصیت ها ونهادها از مردم برای حضور چشمگیر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماهبه گزارش خبرنگار ایرنا، استاندار فارس در پیامی با گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم فارس را به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.
اسماعیل تبادار نوشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران از بطن توده های مردم شکل گرفت و با رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) برای برانداختن ظلم و حاکمیت عدالت و دین برپا شد.
در این پیام آمده است: خون های پاکی که تاکنون برای حفظ و استمرار این انقلاب نثار شده است گواه پشتوانه مردمی و ایمانی این نهضت عظیم بوده است و امروز نیز در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب، باید اذعان کرد بزرگ ترین حامیان انقلاب اسلامی ملت سرافراز ایران و مستضعفان جهان بوده اند.
استاندار فارس در این پیام افزوده است: اینجانب با تبریک این روزهای خجسته و سرور آفرین، از همه آحاد مردم شریف و بزرگوار استان فارس دعوت می کنم با حضور پرشور، گسترده و بانشاط در راهپیمایی ۲۲ بهمن که بیانگر وفاداری پایدار آنها به انقلاب اسلامی و علاقه مندی همیشگی به امام راحل(ره)، شهدای عزیز و آرمان های بلند ملت ایران است، تداوم بخش مسیر پرافتخار پیشرفت و تعالی ایران اسلامی باشند و دشمنان این مرز و بوم و بدخواهان انقلاب اسلامی را همچون همیشه ناامید و ناکام بگذارند.

**حضور گسترده مردم در راهپیمایی، دشمنان را نومید می کند
آیت الله سید علی اصغر دستغیب نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر ضرورت حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: مردم با حضور گسترده خود، دوستان انقلاب اسلامی را امیدوار و دشمنان را مایوس کنند.
وی افزود: این امر مسلمی است که مردم ۲۲ بهمن را یک روز مقدس و سرنوشت سازی می دانند.
وی ادامه داد: ۲۲ بهمن ماه از مصادیق یوم الله است که مردم به عنوان شکرانه نعمت بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی هر ساله با آمدن به مراسم باشکوه راهپیمایی، حمایت خود از رهاوردهای انقلاب اسلامی را اعلام می کنند.
تولیت آستان مقدس حضرت احمد بن موسی کاظم شاهچراغ(ع) به خصومت های همه ساله دشمنان، استکبار جهانی آمریکا و صهیونیستم علیه مردم ایران اشاره کرد و گفت: در شرایط حال وضعیت به نحوی است که این دشمنان آنچه در باطن داشتند ابراز می کنند و با همپیمانان خود درصدد هستند در عرصه جهانی وانمود کنند بین نظام جمهوری اسلامی و کارگزاران این نظام و مردم جدایی افتاده است.
دستغیب افزود: همجنین نفوذ به شیوه های مختلف را در خیال خود می پرورانند اما بازهم در ۲۲ بهمن ماه شاهد خواهیم بود این آرزوها را به گور می برند که ببینند مردم آنچه برای خودشان و عزیزانشان، فداکاری و استقامت کردند را از یاد ببرند و گوش به کلام دشمن باشند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم امیدوارم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با شکوهتر از همه سال های دیگر برگزار شود و هم برای دوستان انقلاب اسلامی امید بیشتری ایجاد کند و هم دشمنان را بیش از گذشته مایوس کند.

**مردم فارس در راهپیمایی ۲۲ بهمن اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس نیز در بیانیه ای اعلام کرد: دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن روز تبلور شکوه وایثار مردم همیشه سرافراز و آزاده جمهوری اسلامی ایران است، در این روزهای عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانه زعیم بزرگ اسلام و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) طومار ۲ هزار و ۵۰۰ ساله رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را در هم پیچید و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.
در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی هیبت و هیمنه پوشالی همه قدرت های مستکبر دنیا را به سخره گرفت، انقلابی که محدود به هیچ حد و مرز نژادی و جغرافیایی نماند و وجدان آگاه و بیدار همه مستضعفان و آزادگان را در جای جای عالم مخاطب پیام بلند خویش ساخت. بی تردید پیروزی این انقلاب الهی جز با قدرت ایمان ملت مسلمان ایران، پیروی آنان از رهبری های پیامبر گونه امام امت و وحدت کلمه توده ها و اقشار مختلف ملت میسر نبود.
شورای هماهمگی تبلیغات اسلامی استان فارس در این بیانیه از مردم ولایی استان فارس دعوت کرد همچون سال های گذشته با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

** خلق حماسه در جشن ۴۰ سالگی پیروزی
جامعه روحانیت شیراز نیز در پیامی مردم این شهر را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد و گفت: شما مردم قدرشناس و ولایتمدار با به صحنه آمدن در دی ماه امسال در مقابله و برخورد با اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت و آسایش ایران اسلامی و سوءاستفاده‌کنندگان از اعتراضات به حق مردم بار دیگر به جهانیان ثابت کردید که همواره پاسدار خون شهیدان گلگون کفن، حافظ پرچم جمهوری اسلامی ایران و پشتیبان ولی فقیه بوده و هستید.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: اینک خلق حماسه‌ای دیگر از شما در جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی و پاسداری از حریم انقلاب، جمهوری اسلامی و ولایت مطلقه فقیه چشمان جهانیان و مستکبران را خیره خواهد کرد. ان شالله به مانند بهمن ۵۷ و با رمز وحدت دست در دست هم در یکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶ در جای جای استان و با اتحاد و همدلی و با مشت‌های گره کرده انزجار خود را از مستکبران و طاغوتیان زمان و در رأس آنها دولت‌های سفاک آمریکا و اسرائیل جنایتکار و حکام وابسته خائن منطقه به اسلام و مسلمین را یک صدا فریاد خواهیم زد.

**حضور آگاهانه دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن
دانشگاه شیراز نیز در بیانیه ای اعلام کرد: بی تردید دانشگاهیان دانشگاه شیراز همگام با گروه‌های مختلف مردم ایران ، امسال نیز به مانند سال های گذشته، حضوری پرشور و آگاهانه در برنامه های دهه مبارک فجر به ویژه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، خواهند داشت.

**حضور اصحاب فرهنگ، ادب و هنر در راهپیمایی ۲۲ بهمن
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس نیز با بیان اینکه دهه فجر و ٢٢ بهمن فرصتی مناسب برای آشنایی نسل جوان با آرمان های امام راحل (ره) انقلاب، اتحاد و انسجام بیشتر آحاد مختلف جامعه و رهنمودهای مقام معظم رهبری است، گفت: اصحاب فرهنگ، ادب و هنر با همراهی ملت ایران در تمام صحنه های انقلاب اسلامی با بصیرت و آگاهی حضوری فعال و منسجم داشته و بارها با حضور به موقع خود تمام توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند.
غلامرضا یوسفی افزود: ایران اسلامی امروز در شرایط ویژه و حساسی قرار دارد بر این اساس حضور گسترده مردم و اصحاب فرهنگ، ادب و هنر در راهپیمایی ٢٢ بهمن پاسخ کوبنده ای به تهدیدهای استکبار است و با درک شرایط حساس کنونی و حضور حماسی امسال بار دیگر به جهانیان به ویژه دشمنان نظام ثابت خواهند کرد که از آرمان های والای نظام و انقلاب دست نخواهند کشید.

**حضور بازاریان فارس در راهپیمایی ۲۲ بهمن
‎اتاق اصناف مرکز استان فارس با صدور بیانیه ای از تمام کسبه و بازاریان شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران همگام با دیگر اصناف سراسر کشور خواست همراه با مردم همیشه در صحنه و همچون گذشته به صورت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.
راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه همزمان با سراسر کشور در ۷۶ نقطه استان فارس برگزار می شود.
تجمع ۲۲ بهمن‌ ماه در شیراز راس ساعت ۹:۳۰ و از سه مسیر فرعی آغاز می‌شود که مسیر اول شامل میدان شهدا، خیابان کریم خان زند، میدان امام حسین (ع) و چهارراه ۱۵ خرداد است، مسیر دوم میدان نمازی، خیابان کریم‌خان زند، زند غربی، میدان امام حسین(ع) و چهارراه ۱۵خرداد و مسیر سوم سه‌ راه احمدی، چهار‌راه پیروزی، خیابان لطفعلی‌خان زند و چهارراه ۱۵خرداد خواهد بود.
راهپیمایی راس ساعت ۱۰ صبح از چهارراه ۱۵ خرداد به سمت خیابان انقلاب، میدان امام حسین(ع)، پل باغ صفا، بلوار آزادی و میدان آزادی(فلکه گاز) برگزار می‌شود.
۹۲۵۴ /۱۸۷۶
خبرنگار: سجاد خسروانیان ** انتشار دهنده:‌غلامرضا مالک زادهانتهای پیام /*