به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین محمدپور در خصوص اخبار تکمیلی حادثه برخورد خودروی سواری پراید با کاروان پیاده اربعین که صبح روز 4 مهر ماه جاری در انزلی رخ داد، اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف در محور انزلی به رضوانشهر، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.


این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودرو سواری پراید که از محور انزلی به رضوانشهر محدوده سنگاچین در حال تردد بود با تعدادی عابر پیاده که در حال عبور از شانه خاکی جاده بودند، برخورد کرده است.


وی تصریح کرد: در این حادثه دو مرد 60 و 64 ساله در صحنه تصادف فوت و سه مرد عابر دیگر به همراه راننده و سرنشین خودرو پراید مجروح و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.


رئیس پلیس راه گیلان ادامه داد: یکی از عابران پیاده که مردی 58 ساله بود به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.


سرهنگ محمدپور با اشاره به اینکه راننده خودرو پراید خانم 17 ساله فاقد گواهینامه بود، گفت: این فرد به علت عدم توجه کافی به جلو در زمان رانندگی (نقض ماده 180 آیین نامه راهور) مقصر حادثه تشخیص داده شد.


رئیس پلیس راه استان گیلان در پایان با بیان اینکه رانندگی برای افراد زیر ۱۸ سال تا وقتی که اقدام به گرفتن گواهینامه نکرده‌اند تحت هر شرایطی ممنوع است، خاطرنشان کرد: در صورتی که در محورهای مواصلاتی استان مشاهده شود فردی بدون داشتن گواهینامه اقدام به رانندگی ‌می‌کند ماموران پلیس ضمن اعمال قانون و توقیف وسیله نقلیه فرد مذکور را به مراجع قضائی معرفی خواهند کرد.


انتهای پیام 

پاسخی بگذارید