راه اندازی ۴۵۰پایگاه جمع آوری کمک های مردمی ویژه جشن نیکوکاری درکرمانبه گزارش ایرنا، یحیی صادقی روز پنجشنبه در مراسم آغازین جشن نیکوکاری در کرمان افزود: امروز هم مثل هر سال جشن نیکوکاری در سطح پایگاه های کمیته امداد استان برگزار می شود و از همه نیکوکاران تقاضا داریم به کمک افراد نیازمند بشتابند.
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری هم در این مراسم ضمن تبریک ولات حضرت زهرا(س) گفت: احسان و نیکوکاری جزو جدانشدنی از فرهنگ ملی و دینی ما است.
حجت الاسلام امان الله علیمرادی افزود: به طور حتم مساله ایثار و انفاق در زندگی حضرت فاطمه(ع) ذکر شده است.
وی بیان کرد: فرهنگ از خودگذشتگی، ایثار و توجه به دیگران از جمله مولفه های وزینی است که در ملت ایران نهادینه شده و در اعتقادات مردم ریشه دارد.
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مردم ایران همواره خود را واسطه خیر می دانند و در امور خیریه پیشتاز بوده و خواهند بود.
وی تصریح کرد: امیدواریم در سال جدید مردم هم چون گذشته به کمک نیازمندان بشتابند و تلاش کنند تا لبخند شادی را بر لب افراد نیازمند بنشیند.
به گزارش ایرنا نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان هم در این مراسم مبلغ ۲۰ میلیون ریال و استاندار کرمان مبلغ ۳۰ میلیون ریال به جشن نیکوکاری کمک کردند.
۷۴۳۷/ ۵۰۵۴انتهای پیام /*