سارقان سیم برق در شهرستان بندرماهشهر دستگیر شدندبه گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از سایت پلیس سرهنگ جلیل زبیدی با بیان این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان،موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات فنی و تخصصی دو سارق حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
سرهنگ زبیدی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۲۴ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ‘بندرماهشهر’ در خاتمه با بیان این که تعامل بین مردم و پلیس موجب بوجود آمدن امنیت پایدار خواهد شد، از هموطنان خواست هرگونه موارد مشکوک را در رابطه با اقدامات مجرمانه افراد شرور و خلافکار را بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع داده تا نسبت به شناسایی و دستگیری آنان در اسرع وقت اقدام شود.
به گزارش ایرنا بندر ماهشهر در جنوب استان خوزستان واقع شده و مرکز این شهرستان بندر ماهشهر می باشد.
ماهشهر کنونی شامل دو بخش ماهشهر قدیم و دیگری موسوم به ناحیه صنعتی بندر ماهشهر دارای مساحت ۲۷۱۳ هکتار می‌باشد، که بعد از اهواز وسیع‌ترین شهرستان خوزستان است.
۹۸۵۸/۷۱۶۵/۶۰۶۴انتهای پیام /*