به گزارش ایرنا، یادواره شهدای گمنام بیجار روز چهارشنبه با حضور جمعی از خانواده های معظم شاهد، مسئولان و روحانیون، دانش آموزان، بسیجیان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
سردار خسرو عروج در این مراسم با اشاره به استیصال آمریکا در مقابله با جمهوری اسلامی و عجز و درماندگی آنها در مقابل سپاه اظهار کرد: این نظام دارای وجه خدایی و حسینی است و در هر گوشه ای از آن ندای حق و خداجویی بلند است.
وی به تاثیر تربیت اسلامی و منحصر بودن آن در جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: تربیت تنها از برداشت های عقلی و نظری نیست بلکه جنبه فطری و خدایی آن است که موجب رشد و تربیت مرادن خداجوی می شود.
مشاور عالی فرمانده سپاه تاکید کرد: دشمنان نظام اسلامی متوجه تاثیر موفق و پیروزمندانه تربیت اسلامی و نقش تربیتی نهاد مقدس خانواده شده اند لذا نگاه دشمن به کاهش تاثیر این نقش در تربیت نسل آینده دوخته شده است ولی به توفیق الهی در این مسیر هم موفق نخواهد شد.
سردار عروج به تحریم و محاصره اقتصادی دشمن برای ضربه زدن به پیشرفت های اقتصادی و توسعه کشور اشاره کرد و گفت: مردم از هر مذهب و عقیده ای پشتیبان نظام اسلامی هستند و تا این وحدت باشد، محاصره و تحریم دشمن ره به جایی نخواهد برد.
شهر بیجار میزبان سه شهید گمنام است، مردم شهرستان بیجار 450 شهید در دوران دفاع مقدس و سه شهید مدافع حرم تقدیم آرمان های والای نظام اسلامی کرده اند.
محل احداث یادبود این شهدای گرانقدر در بوستان 15خرداد شهر بیجار قرار گرفته است.
خبرنگار: سید باقر سبحانی ** انتشار: مجید سلیمانی
7350/9102انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید