به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری ضمن تسلیت اربعین حسینی و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: ترددها در مرزهای چهارگانه روان است و زائران در حال بازگشت هستند.


بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، فرمانده ناجا به تردد ۳۰۰ هزار زائر تبعه خارجی از مرزها اشاره و بیان کرد: همچنین یک میلیون  زائر ایرانی در کشور عراق مشغول زیارت هستند که به زوار عزیز توصیه می‌شود پس از زیارت هرچه سریع‌تر به کشور بازگردند.


وی همچنین به آمادگی خوب مسئولان ایران و عراق در راستای خدمتگزاری به زائران و همکاری خوب زوار با پلیس و دیگر دستگاه های مسئول اشاره کرد.


سردار اشتری به زائرانی که با وسیله نقلیه شخصی در تردد هستند، توصیه کرد: مواکب در بین راه‌ها زیاد است لذا از این عزیزان می خواهیم از رانندگی با خستگی و خواب آلودگی پرهیز کرده و پس از استراحت در این اماکن، به مسیر خود ادامه دهند.


فرمانده ناجا به اعمال محدودیت ها از سوی پلیس در برخی محورها مانند “ایلام – مهران” که به علت تراکم زیاد، یک طرفه شده است، اشاره و بیان کرد: با توجه به اطلاع رسانی های صورت گرفته، از زائران می خواهیم به محدودیت هایی که برای برخی محورها در نظر گرفته شده، توجه کنند.


اشتری با اشاره به بازگشت زائران به کشور، از آنها خواست هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و گفت: پلیس تا پایان سفر زائران در کنار آنهاست و به ماموریت خود ادامه می‌دهد.


فرمانده ناجا از مسئولان کشور عراق و ایران و تمامی کسانی که مشغول خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند، تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدواریم همه زوار عزیز به سلامت به استان‌های خود بازگردند.


انتهای پیام

پاسخی بگذارید