وی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص این اقدام خود گفت: به واسطه اینکه خودم در انجمن خیریه سلمان فارسی اوز عضویت دارم در جریان مشکلات و نارسایی های این بخش قرار دارم و خواستم که با این کار خود کمک کوچکی به رفع مشکلات ایتام کرده باشیم.
کمالی اوزی افزود: به محض اینکه به من اطلاع داده شد که برنده جایزه یک میلیارد ریالی قرض الحسنه بانک سپه شده ام فرصت را برای همکاری و سهیم شدن در حرکت بزرگ ملی برای یاری رساندن به هموطنان کرمانشاهی مناسب دیدم و این هدیه را بخشیدم.
او اظهار کرد: البته من قصد داشتم که این کار بدون اطلاع رسانی انجام شود اما به توصیه برخی دوستان که گفتند ممکن است این کار در افراد دیگر نیز برای کمک، انگیزه ایجاد کند حاضر شدم که این اقدام اطلاع رسانی شود و اتفاقا تاثیر خود را هم تاکنون گذاشته و عده ای برای مشارکت در ساخت خانه ایتام اعلام آمادگی کرده اند.
وی تصریح کرد: البته معتقدم که من کار بزرگی انجام نداده ام چرا که این یک هدیه بود که به من داده شد و من نیز آنرا اهدا کردم، کار بزرگ را کسانی انجام دادند که از مال و داشته هایی که با هزاران زحمت و تلاش به دست آورده بودند گذشتند و برای کمک به هموطنان زلزله زده اهدا کردند.
کمالی اوزی اظهار کرد: در صدد هستیم که مبلغ مذکور را بعلاوه کمک های دیگر دوستان به سرعت از طریق انجمن خیریه سلمان فارسی اوز در اختیار انجمن خیریه کرمانشاه قرار دهیم تا صرف ساخت خانه ایتام شود.
6122/ 2027
خبرنگار: سارنگ عبدالهی ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید