به گزارش ایرنا، سید پرویز فتاح روز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین افزود: مهم ترین رویکرد کمیته امداد تلاش برای خوداتکایی و خودکفایی مددجویان زیر پوشش خود است.
وی با بیان اینکه حفظ حرمت و کرامت نیازمندان از مهم ترین وظایف این نهاد حمایتی به شمار می رود، گفت: در حال حاضر 6 درصد جمعیت کشور زیر پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند که باید این تعداد را با توانمندسازی کاهش دهیم.
فتاح با تاکید بر اینکه کمیته امداد همه توان خود را صرف رفع محرومیت و توانمندسازی افراد زیر پوشش این نهاد کرده است، ادامه داد: کار اصلی در این نهاد حمایتی بر دوش مردم و خیران است.
وی در ادامه با قدردانی از همکاری‌های نماینده ولی فقیه در استان قزوین با کمیته امداد (ره)، اظهار کرد: در شرایط سخت اقتصادی، مددجویان با مشکلات بیشتری مواجه می‌شوند و ضروری است بیش از پیش دستگیر آن‌ها باشیم.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح کرد: باید به اشتغال افراد نیازمند اهمیت بیشتری بدهیم و به همین منظور توانمندسازی مددجویان و نیازمندان را با جدیت بیشتری در دستور کار قرار داده‌ایم تا آن‌ها به خودکفایی پایدار دست پیدا کنند.
وی افزود: باید با استفاده از ظرفیت‌های بسیار خوب قزوین کاری کنیم که فقر در این استان ریشه کن شود و کسی در آن نیاز به زیر پوشش قرار گرفتن در کمیته امداد را احساس نکند.
7389*1772
خبرنگار: نسرین رحیمی **انتشار: مجید ملازادهانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید