به گزارش ایسنا، سردار محمد شرفی در حاشیه بازدید از مرکز تعویض پلاک خودروی میثم وردآورد، اظهار کرد: مدتی است که شرایط ما تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته و برخی از ظرفیت‌ها به لحاظ رعایت فاصله گذاری اجتماعی و در نظر گرفتن شاخص‌های سلامت برای مردم و … کاهش پیدا کرده است از این رو برای خدمات رسانی مشکلاتی به وجود آمده که در این مرکز طولانی شدن صف‌ها و گلایه مندی مراجعه کنندگان را شاهد بودیم.

وی با تاکید بر اینکه در این راستا رضایت عمومی را باید بالا ببریم و خدمات را به شکل بهتری به مردم ارائه دهیم، عنوان کرد: لازم است با توجه به شرایط موجود ظرفیت های فیزیکی جدید را برای ارائه خدمات به مردم ایجاد کنیم البته این امر به طور ویژه در دستور کار قرار دارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه اصلاح قوانین و مقررات در شرایط کنونی تکالیفی را به مراکز تعویض پلاک خودرو تحمیل کرده است، تصریح کرد: اخذ عوارض شهرداری، کنترل بیمه بدنه خودرو، بیمه خودرو و معاینه فنی و … جزو وظایف سایر دستگاه‌هاست و این مسئولیت‌ها در این مراکز در حال انجام  است؛ اما شرط ما این است که دستگاه ها، بانک های اطلاعاتی خود را در اختیار پلیس راهور قرار دهند تا نیازی به استعلام نباشد.

سردار شرفی در ادامه مطالب فوق به خدمات رسانی به مردم در کوتاهترین زمان تاکید کرد و گفت: یکی از راهکارهای مهم، هوشمندسازی است که پلیس راهور این امر را به خوبی در دستور کار قرار داده، در این راستا لازم است ظرفیت سازی نیز صورت بگیرد؛ سامانه ای که هوشمند عمل می کند و بانک اطلاعاتی در اختیار دارد در ارائه خدمات به مردم به صورت برخط و در مدت زمان کوتاه قطعا تاثیرگذار است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، رسیدگی به شکایات مردمی، پاسخ دادن به سوالات ارباب رجوع و … از دیگر مواردی است که در این مراکز باید مورد اهتمام قرار بگیرد چه بسا در این بازدید به مسئولان  توصیه هایی هم شده است.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار شرفی در خاتمه گفت: سردار اشتری فرمانده ناجا به ارائه خدمات به صورت آسان، کم هزینه ، در مدت زمان کوتاه و به شکل هوشمند را به طور جد پیگیر هستند و ما مکلف به نظارت و انجام دستورالعمل‌ها هستیم.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید