به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی ایرنا ، سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور به عنوان سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران با تبریک فرارسیدن هفته بسیج این مطلب را در مصلای تهران اعلام کرد.
وی اظهار کرد : بسیح به عنوان شجره طیبه ای که به دست توانای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) غرس شد، معجزه انقلاب اسلامی است و امید آینده مستضعفان جهان بوده و می بایستی استمرار انقلاب اسلامی را در حیات طیبه آن جستجو کرد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود : دومین تبریک را باید به واسطه پیروزی اعجاب آور و معجزه آسایی که در جبهه مقاومت اسلامی اتفاق افتاد، ابراز کرد. خدا را شاکریم که خواب نامبارک و بد، خبیثان عالم تعبیر نشد و گروه ای تکفیری خواسته داعش ، این گروه آمریکایی – صهیونیستی که می خواست در سرزمین های اسلامی جنایت هایش را به نام اسلام ، رسول خدا (ص) و مکتب انجام دهد، نتواست موفق شود.
سردار غیب پرور ادامه داد: البته افراد مظلوم زیادی به شهادت رسیدند و مردمان زیادی آواره شدند ، شهرهای فراوانی خراب شد اما به برکت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری ، ایستادگی ، ایثار و فداکاری مجاهدان در راه خدا ، مظلومیت شهیدان ما و خانواده های صبور آنها ، خداوند نصر و ظفر و پیروزی را عنایت فرمودند و این کار خدایی بود.
وی تصریح کرد: طومار این بد صفتان پیچیده شد البته می بایستی همواره هوشیار بود که دشمن غدار، آمریکای بد صفت و استکبار جهانی دست از سر انقلاب اسلامی بر نمی دارد و رژیم صهیونیستی نیز به دنبال این شکست آرام نخواهند نشست.
رییس سازمان بسیج تاکید کرد : تجربه انقلاب اسلامی به ما آموخته است که آنها فتنه ای پشت فتنه برای ما طراحی می کنند ما باید با استقامت و توکل به ذات خدا پای انقلاب مان بمانیم و در این پیروزی سلام و درود بر سردار سرلشکر قاسم سلیمانی و یارانش می فرستیم .
سردار غیب پرور گفت : فرهنگ بسیج همواره چنین پیروزی هایی را رقم زده و می زند. بسیج و بسیجی از ابتدای انقلاب اسلامی همواره بر تارک انقلاب اسلامی درخشیده اند.
جانشین فرمانده سپاه در امور بسیج افزود : ما در بسیج به چند اصل مهم معتقدیم. بسیجی اولین خصوصیتش ولایت مداری و ولایت پذیری است. آن روزی که خدای ناکرده غفلت کنیم آن روز روزی است که ما دچار خسران زیادی خواهیم شد.
ادامه دارد…
اجتمام*1095*1436*خبرنگار : رضائی مجد*انتشار:داود پورصحت*انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید