به گزارش ایرنا، محمدمهدی مفتح با اشاره به نشست امروز- یکشنبه- کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: دستور جلسه کمسیون برنامه و بودجه بررسی گزارشی از سازمان تامین اجتماعی بود.
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عمده‌ترین محور مورد توجه در این گزارش بررسی منابع و مصارف این سازمان بود، ادامه داد: بر اساس این گزارش مشخص شد مصارف سازمان تامین اجتماعی در سال جاری حدود 19 هزار میلیارد تومان بیش‌تر از منابع بوده است.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: منابع این سازمان در سال جاری حدود 82هزار میلیارد و 600میلیون تومان بوده است.
وی ادامه داد: در این مسئله نکته قابل توجه‌ این است که با این شرایط تداوم فعالیت چند سال آینده این سازمان به چه صورتی می‌شود.
مفتح اظهار داشت: روز سه‌شنبه هفته آینده دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه موضوع سازمان تامین اجتماعی است تا در یک زمان بیشتری درخصوص حل این موضوع بررسی‌های لازم انجام شود.
به گزارش خانه ملت، سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این مطلب تصریح کرد: در جلسه امروز به‌صورت کلی بیان شد برای اینکه این روند کنترل شود و به‌سمت توازن پیش‌برود تعهدات بیشتری که منابع آن دیده نشده بر سازمان تامین اجتماعی تحمیل نکنیم، بدهی‌های دولت به این سازمان پرداخت شود و مواردی از این قبیل زمینه‌های بحث جلسه آینده در این خصوص است.
سیام*3061*1449*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر کاردان رادانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید