واژگونی خودرو سواری در کرمان چهار کشته بر جای گذاشتهادی سلطانی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بنا بر اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان کرمان ساعت ۱۷ امروز یک خودرو سواری آذرا در ۱۸ کیلومتری محور جیرفت به بافت کنترل خود را از دست داده و واژگون شد.
وی اظهار کرد: پس از اعلام به جمعیت هلال احمر، تیم های امداد و نجات بین شهری این نهاد به سرعت به محل حادثه رسیدند و چهار نفر کشته شده این حادثه که میان خودرو محبوس شده بودند پس از تلاش ۲ ساعته امدادگران،رهاسازی شد.
مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: متاسفانه بدلیل شدت حادثه چهار سرنشین این خودرو هنگام رسیدن تیم های امدادی جمعیت هلال احمر جان خود را از دست داده بودند.
وی با بیان اینکه مردم در جاده ها با سرعت مطمئنه حرکت کنند افزود: شهروندان و مسافران هنگام تردد در جاده ها به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند تا شاهد حوادث تلخ اینچنینی نباشیم.
جمعیت هلال احمر به عنوان یک سازمان مستقل و عام المنفعه در حوزه جوانان، امداد و نجات، بهداشت و درمان، داوطلبان و آموزش خدمت رسانی می کند.
جمعیت هلال احمر استان کرمان دارای ۳۱ پایگاه امداد و نجات بین شهری است که در تمام ایام بخصوص تعطیلات نوروزی نیز به مسافران این استان خدمات رسانی می کنند.
۷۴۲۰/ ۵۰۵۴انتهای پیام /*