به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ یداله امیری در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ادامه روند مبارزه جدی و بی امان با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، مامورین انتظامی در پی خبری مبنی بر ورود یک محموله مواد مخدر به شهرستان سوسنگرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مراجع قضائی و استقرار در جاده اهواز _سوسنگرد خودروی پراید حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند.
سرهنگ امیری افزود: ماموران پلیس در بازرسی از خودرو مذکور مقدار چهار کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه که به صورت ماهرانه ای در مخزن سی ان جی جاسازی شده بود را کشف و در این رابطه 2 نفر دستگیر شدند.
وی ادامه داد: در این راستا خودروی پژو 405 نیز که نقش اسکورت را داشت و حامل 2 نفر از سرکردگان فروش مواد مخدر بود متوقف و دستگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ضمن اعلام اینکه متهمان به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند خاطرنشان کرد: عملکرد قاچاقچیان مغایر با سلامت جامعه و موجب اضمحلال خانواده ها و جوانان می شود و از شهروندان خواست تا هرگونه فعالیت فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.
7164/6064
خبرنگار: عاطفه جوادی** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید