پیکر مطهر شهید فرزاد سمالی از شهدای ترکالکی پس از ۳۴ سال شناسایی شدمحمدرضا تاج بخش چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شهید سمالی از شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس است که اخیرا به زادگاهش بازگشت افزود: مراسم تشییع این شهید گرانقدر ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۹ دی ماه از بوستان شهدای گمنام شهر ترکالکی تا میدان مخابرات این شهر تشییع و در جوار بقعه محمدابن زید (ع) در بخش عقیلی گتوند به خاک سپرده می شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گتوند ادامه داد:شهید جاویدالاثر فرزاد سمالی در نهم فروردین ماه ۱۳۴۷ در ترکالکی به دنیا آمد و در ششم اسفند ماه ۱۳۶۲ در عملیات خیبر در سن ۱۵ سالگی در منطقه طلائیه به شهادت رسید و جاوید الاثر ماند و سرانجام پیکر وی پس از ۳۴ سال به زادگاهش بازگشت.
تاج بخش افزود: مراسم وداع با این شهید امشب (چهارشنبه شب) در مصلای امام خمینی(ره) گتوند، فاطمیه شهر ترکالکی و مسجدامام حسن مجتبی (ع) شهرسماله، و روز پنجشنبه درصالح شهر و شهر جنت مکان با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود.
مردم شهرستان ۷۴هزار نفری گتوند در شمال استان خوزستان ۳۴۸شهید تقدیم انقلاب کردند.
۷۴۶۷/۶۰۶۸ خبرنگار:باقر ابراهیمی **انتشار: محمدعلی فریدپناه کانال خبری ایرنا خوزستان @ irnaahvaz برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.انتهای پیام /*