به گزارش ایرنا ، سرهنگ سروری روز جمعه در آیین افتتاح ساختمان فرماندهی انتظامی بخش ویلکیج شهرستان نمین افزود: این طرح ها شامل ساختمان ستاد انتظامی شهرستان خلخال، ساختمان راهور شهرستان اردبیل، ساختمان تشخیص هویت آگاهی اردبیل و پاسگاه انتظامی ویلکیج هستند.
وی گفت: ساختمان پاسگاه ویلکیچ در چهارهزار متر مربع زیربنا و با هزینه ای بالغ برهشت میلیارد ریال احداث شده که 17 روستا و بیش از 18 هزار نفر جمعیت را تحت پوشش خدمات خود قرار می دهد.
وی با اشاره به اینکه منطقه ویلکیج و شهر آبی بیگلو از لحاظ جاذبه های گردشگری جز مناطق مهم استان اردبیل به حساب می آید گفت:با افتتاح این واحد انتظامی امنیت پایدار و خدشه ناپذیر برای اهالی و گردشگران به وجود می آید.
وی با بیان اینکه استان اردبیل جز سه استان امن کشور است ادامه داد: امنیت حاصل مشارکت همگانی و زیربنای تمامی فعالیت ها اعم از اقتصادی و اجتماعی است.
فرماندار نمین هم در این مراسم با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با توسعه احساس امنیت نقش مهمی در جذب سرمایه گذاران دارد گفت: گسترش و توسعه احساس امنیت از اهداف و رویکردهای پلیس است که نقش مهمی در جذب سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال دارد.
فرهاد عبدالعلی پور افزود: ایجاد تولید و اشتغال نیازمند سرمایه گذاری است و برای اینکه جریان سیال سرمایه در جایی شکل بگیرد نیازمند تامین امنیت هستیم که نیروی انتظامی در ایجاد بستر امن برای سرمایه گذاری نقش مهمی دارد.
وی با بیان اینکه امنیت پیش نیاز توسعه است و ناامنی می‌تواند پروسه رسیدن به ثبات اقتصادی را با خطر مواجه سازد اظهار کرد: امنیت سرمایه گذاری کلید توسعه پایدار اقتصادی است.
فرماندار نمین ادامه داد: هر چه میزان امنیت انتظامی بیشتر باشد جذب سرمایه‌گذاری بیشتر بوده و عامل مثبتی در جهت افزایش سرمایه‌گذاری است.
نمین در 30 کیلومتری شرق اردبیل واقع است، ویلکیچ به مرکزیت شهر آبی بیگلو یکی از دو بخش شهرستان نمین می باشند.
خبرنگار: ساسان رحمتی ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6016/7120انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید