کشف کالای ورزشی قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در اهوازبه گزارش پنج شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار ‘حیدر عباس زاده’ با اعلام این خبر گفت: در راستای حمایت از تولید داخل و اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کال و ارز ، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با تشدید کنترل بر خودروهای عبوری ۲ دستگاه کامیون حامل بار قاچاق را در محور مواصلاتی ‘اهواز – اندیمشک’ شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه آنها را متوقف کردند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازرسی از ۲ کامیون توقیف شده تعداد ۲ هزار و ۳۲۸ جفت کفش اسکیت،چهار هزار و ۳۰۰ عینک شنا ، یک هزار و ۱۸۵ عدد تخته اسکیت، یک هزار و ۲۹۶ جفت دستکش ورزشی ، پنج هزار و ۲۴۰ عدد قمقمه آب ، ۷۸۰ عدد توپ ورزشی و ۴۵۰ دستگاه کورنومتر فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف شد.
فرمانده انتظامی خوزستان در ادامه با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را پنج میلیارد ریال برآورد کرده اند، اظهار کرد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
سردار عباس زاده تصریح کرد: مبارزه با قاچاق و برخورد با قاچاقچیان در تمام نقاط استان یکی از اولویت های اصلی فرماندهی انتظامی استان خوزستان است.
۷۱۶۴/۶۰۰۲ خبرنگار : عاطفه جوادی **انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*