۱۹۹ تن مواد غذایی در بازار آبادان توزیع می شودامیرحمزه بزرگی نیا شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : با هماهنگی انجام شده ۱۰۰ تن مرغ منجمد، سه تن گوشت منجمد، ۲۰ تن شکر، چهار تن تخم مرغ، هشت تن برنج هندی، ۸۸ تن برنج تایلندی در فروشگاه های معتبر شهرستان آبادان در حال توزیع است.
وی افزود:بنا بر اعلام اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه ممتاز ۱۳۰ هزار ریال و هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک نیز ۱۱۰ هزار ریال است.
بزرگی نیا به اجرای طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در شهرستان آبادان اشاره کرد و بیان داشت:این طرح با هدف جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها در حال اجرا است و ۶ گشت‌ نظارتی، بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی مورد نظر به ویژه شیرینی فروشی‌ها، تالارها و رستوران‌ها، سوپر مارکت‌ها و مراکز عرضه میوه و تره بار را برعهده دارند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آبادان با اشاره به اینکه بازرسان از ساعت هشت صبح کار بازرسی خود از واحدهای صنفی آغاز می کنند، خاطرنشان کرد: این روند تا ساعت ۲۰ ادامه دارد و شهروندان نیز می توانند در صورت مشاهده تخلف، مراتب را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند که بلافاصله به موضوع رسیدگی می شود.
وی افزود: این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان در آبادان ادامه خواهد داشت.
۳۰۱۵/۷۱۶۵/۶۰۰۲انتهای پیام /*