به گزارش ایسنا، سعید صالح محمود رباطی با اعلام این خبر گفت: این پروژه با هدف شناسایی و تدوین برنامه مدیریتی جهت رفع مسائل زیست محیطی ناشی از فعالیت میدان مرکزی میوه و تره بار در قالب بازدید از وضعیت موجود و پایش مشکلات صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به حجم بالای تردد در این مرکز ، اجرای این طرح می‌تواند ضمن کمک به حفظ سلامت شهروندان و محیط زیست پایدار ، نقش بسزایی در رفع آلودگی ها و جلب مشارکت های مردمی با هدف رسیدن به توسعه پایدار داشته باشد.

به گفته این مسئول، مدیریت پسماندها، مدیریت مصرف آب و نحوه دفع پساب و شیرابه، کاهش آلودگی هوا،  بررسی محیط بیولوژیک و مدیریت محیط زیست در شرایط اضطرار از جمله برنامه های تعریف شده در این طرح هستند.

ضمن اینکه در قالب این طرح آموزش های لازم به کارکنان و شاغلین و نیز مراجعه کنندگان به میدان مرکزی با هدف کاهش مشکلات زیست محیطی و کمک به رفع آنها داده می شود.  

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، رباطی خاطرنشان کرد: در این طرح اقدامات، فعالیتهای عمرانی، تأسیساتی، المان ها و طرح های شاخص اعم از پایانه خودرو، ساختمان، محل های دپو، سرویسهای بهداشتی و فضای سبز در محدوده میدان مرکزی میوه و تره بار شناسایی و طرح های توسعه آتی قابل پیش بینی نیز ارائه خواهد شد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید