به گزارش ایسنا، سردار “محمدعلی نوری نژاد” در جریان سفر به کرمانشاه با خانواده شهید “ایرج جواهری” و همچنین جمعی از کارکنان انتظامی و یگان ویژه استان کرمانشاه که در جریان درگیریها و اغتشاشات هفته گذشته آسیب دیده بودند، دیدار و سلام و پیام “خسته نباشید” سردار “حسین اشتری” فرمانده ناجا را به آنها ابلاغ کرد.

 وی در این دیدارها با تجلیل از جانفشانی و رشادت کارکنان پلیس در جریان ناآرامیهای اخیر، یادآور شد: مجاهدت تک تک آنها در مقابل اشراری که با همه توان به میدان آمده بودند، ستودنی است و رشادتی که ماموران نیروی انتظامی از خود نشان دادند بر عزت و افتخار ناجا افزود.

سردار نوری نژاد با بیان اینکه نیروی انسانی ناجا بزرگترین سرمایه آن محسوب می شود، خاطرنشان کرد: ایثار و از خودگذشتگی ماموران پلیس، آبرویی برای ناجا و مجموعه نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: روز گذشته نیز رهبر معظم انقلاب به نیکی از ماموران پلیس یاد کردند. نیروی انتظامی توانست در جریان آشوبهای اخیر به خوبی امنیت کشور و جامعه را حفظ و قاطعانه با اشرار و فرصت طلبان برخورد کند.

وی همچنین با اشاره به اظهارات گذشته رهبر معظم انقلاب که از ماموران نیروی انتظامی به عنوان مجاهدان فی سبیل الله یاد کرده بودند، یادآور شد: رشادت اخیر ماموران در درگیری با اغتشاشگران و شهادت شهید ایرج جواهری این جمله رهبری را یادآوری کرد.

نوری نژاد تصریح کرد: جانفشانی، ایثار و از خودگذشتگی ماموران نیروی انتظامی چه در استان کرمانشاه و چه سایر استان ها نمونه بارز مجاهدت در راه خداوند است و قطعا اجر و پاداش این کار نزد حضرت باریتعالی محفوظ خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد نظامی با بیان اینکه حضور مقتدرانه پلیس در برخورد با اغتشاشگران، آنها را از دستیابی به اهدفشان بازداشت، گفت: ماموران جان برکف نیروی انتظامی بارها و در عرصههای مختلف ثابت کردهاند که تا پای جان از آرمانهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد.

وی افزود: پلیس به عنوان خدمتگزار مردم، همه توان و تلاشش را به کار بسته تا در چنین مواقعی دشمنان نظام و انقلاب نتوانند به اهداف شوم خود دست یافته و با ایجاد بی نظمی و هرج و مرج، باعث ناامنی شوند.

سردار نورینژاد همچنین با اشاره به راهپیماییهای گسترده سراسر کشور که در محکومیت اغتشاشات و ناآرامیهای  اخیر برگزار شد، گفت: ملت بزرگ و با بصیرت کشور در این حضور پرشور سیلی محکمی به صورت دشمنان زده و بار دیگر به آنها ثابت کردند که تا آخر پای انقلاب ایستاده و مطیع امر رهبر هستند.

معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان با ابلاغ سلام و پیام خداقوت و خسته نباشید سردار “اشتری” فرمانده ناجا، بار دیگر از رشادتها و جانفشانیهای ماموران و تمامی کارکنان انتظامی استان قدردانی کرد.

در این دیدارها، کارکنان مصدوم انتظامی استان نیز با ابراز خرسندی از حضور سردار نوری نژاد، جانبازی در راه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را افتخاری بزرگ برای خود برشمردند.

این افراد همچنین با تاکید بر اینکه سربازی ولایت را افتخار خود می دانند، اذعان داشتند که تا پای جان در راه آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کرده و به دشمنان و بدخواهان کشور اجازه کوچکترین اقدامی نمی دهند.

سردار “محمدعلی نوری نژاد” معاون هماهنگ کننده ناجا در سفر به کرمانشاه ضمن دیدار با خانواده شهید “ایرج جواهری” که روز ۲۵ آبان ماه در درگیری با اغتشاشگران به شهادت رسید با “محسن فخری”، “محسن قنبری”، “میلاد نادری”، “پویا رضایی”، “مسلم مهدوی”، “علی غلامی” و “کیومرث احمدی” از کارکنان انتظامی و یگان ویژه استان کرمانشاه که در حوادث و ناآرامیهای هفته گذشته مصدوم شده بودند، دیدار و با اهدای هدیه از آنها تقدیر کرد. 

انتهای پیام

پاسخی بگذارید